Güvenilirliği ve kalitesiyle Türkiye’deki kuaför mobilyası ve berber tezgahları üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Avrupa Kozmetik, sektöre adımını 2011 yılında attı. Yakaladığı tasarım çizgisiyle kuaför malzemeleri sektöründe adından sıkça bahsettirir oldu.

Son yılları kurumsallaşan yapısı ve yenilenmiş üretim tesisi ile karşılayan Avrupa Kozmetik, kısa dönemde kuaför mobilyalarına odaklanmasının ardından, kuaför koltuğu üretimini de devreye aldı. 2013’te yeni ve modern bir tesis kuran Avrupa Kozmetik, üretmiş olduğu tüm ürünleri, iç piyasaya dağıtmakla beraber başta Avrupa Birliği ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere pek çok dünya ülkesine ihraç eder hale geldi.

Enerjisini çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetinden alan Avrupa Kozmetik, tüm ürün ve hizmetlerini, kurum kültürünün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda sürekli öz denetimden geçiriyor. İç ve dış piyasada satış sonrası hizmeti üst düzeyde tutup müşteri memnuniyetini sürekli kılarak, AVRUPA KOZMETİK isminin kalite ile birlikte anılmasını sağlamak öncelikli hedefi olmuştur.

Avrupa Kozmetik, kuaför mobilyalarının bulunduğu her alanda var olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor.